באגי פדלים לילדים

אין תחליף לאושר שממלא את נפשם של ילדים בעת רכיבה על רכב באגי עם פדלים. הרוח הנושבת על פניהם, תחושת הגאווה המתלווה להצלחה והחופש לחקור ולהתנסות –  יוצרים רגעים שילוו אותם לנצח. ההזדמנות לחוות את היציאה לטבע ולהרגיש עצמאות, היא נדירה – במיוחד בימים אלו בהם מרבית הילדים מסתגרים בבתיהם ומבלים ימים כלילות בבהייה במסכים. 

 

הסקרנות המתפתחת בעקבות חקירה וגילוי של מרחבים חדשים והזרימה שמביאה עימה הרכיבה בשבילים, בפארקים ובשטחים פתוחים, מהווים מקור מצוין לפורקן אנרגיה ולמילוי מצברים. באגי פדלים לילדים מהווה מקור לשמחה אמיתית ותחושת הצלחה שתלווה אותם הרבה אחרי שהרכיבה תסתיים. 

התכונות הייחודיות של רכב באגי לילדים

מדובר ברכב יוצא דופן בעל תכונות מיוחדות שהופכות אותו לאידיאלי עבור ביצועים בשטח. הוא בנוי באופן המותאם לילדים בגילאי 4-10: 

  • ניתן לשלוט במהירות שלו באמצעות בלם היד והשימוש בפדלים, לרכיבה מהנה ובטוחה
  • צמיגי הרכב בנויים לשטח ומתאימים לרכיבה בתנאים מאתגרים
  • ההגה נועד להתאים לידיים הקטנות שלהם, ובאמצעות המבנה הייחודי שלו ניתן לבצע פניות בטוחות ותמרונים ייחודיים
  • משענת המושב המתכווננת, נועדה להתאים לילדים בכל המידות כך שהרכב האדיר הזה יוכל ללוות את הילד עוד מהיותו פעוט בן 3 ושנים רבות קדימה.  

במה תורמת הרכיבה ברכב באגי?

רכיבה על באגי עם פדלים יכולה לתרום רבות להתפתחות הפיזית והקוגניטיבית של הילד. הרכב מותאם לילדים ומציע הרפתקה מרגשת בכל פעם שהם מתיישבים מאחורי ההגה. במהלך הרכיבה, ילדים מפתחים מיומנויות מוטוריות רבות, בדומה למשחק במתקן חצר לילדים, הם משפרים את התיאום בין הראייה להפעלה של הידיים והרגליים וכן, הרכיבה מעודדת אותם לפעילות גופנית שתורמת לבריאות הכללית שלהם ולרווחה הנפשית גם יחד. בנוסף, הרכיבה תורמת לבניית הביטחון והערך העצמי של ילדים, החשובים כל כך לאורך כל שלבי ההתפתחות.  באמצעות מתן שליטה לילד, הוא למד כיצד פועלת הסביבה הפיזית סביבם, דבר שיכול בהחלט לתרום לבניית מיומנויות של תפיסה מרחבית. 

אילו סוגים קיימים?

חברת Hauk הגרמנית תכננה דגמים שונים של באגי פדלים לילדים, עמידים ובטיחותיים. דגם הכבאית למשל, מעוצב כרכב מפואר שתוכנן במיוחד על מנת "להציל" את אזרחי העיר מפני שריפות באמצעות שימוש בדוושת הכיבוי שלה. העיצוב שלו ספורטיבי וצבעו אדום עז, באמצעותו ניתן להיכנס בקלות למשחק דמיון מרגש. Hauk העניקו לו נגיעות מיוחדות כמו מכסה מנוע של כבאית בחזית ומושב מתכוונן לנוחות. הוא מגיע עם בלם יד ומסגרת מחוזקת לביצועים טובים יותר. הרכב שוקל 9 ק"ג בסך הכול, ומתאים לילדים בגילאי 4-8. 

 

ניתן להזמין גם באגי פדלים לילדים בעיצוב ניידת משטרה, שכולל גם הוא תכונות נהדרות ואמצעי בטיחות מקסימאליים. דגם ה-Lightning הפופולארי מהווה גם הוא בחירה מצוינת, והוא מגיע בצבעים מהנים. הגוון הוורוד שלו הופך אותו ללהיט בקרב ילדות, וניתן להזמין אותו גם בגוון ירוק בהיר. המסגרת שלו עשויה יציקת ברזל איתנה, הגלגלים שלו מצופים גומי, ומאפשרים רכיבה חלקה ובטוחה. כל הרכבים הללו שוקלים כ-9.5 ק"ג, הם קלים להובלה ולהעמסה על מכוניות. 

כמה עולים רכבים אלו?

רכבי באגי עם פדלים נועדו להציע שימוש לאורך זמן וללוות את ילדיכם למשך שנים רבות. המחירים שלהם נעים לרוב, בין 1090 ש"ח ל-1300 ש"ח. הם מתוכננים תוך מחשבה על הנוחות של כל ילד, כאשר הבטיחות היא מעל לכל. חלקם מיועדים לשאת משקל גבוה יותר, בעוד שאחרים עשויים להיות בנויים מברזל יצוק ואף להכיל ציפויים נוספים של פלסטיק איתן התורם לעמידותו.

 

דילוג לתוכן