באגי פדלים

באגי פדלים  - חוויה בטוחה לילדים

באגי פדלים האקשן המושלם לילדים בכל גיל. כל הורה יודע שילדים מעדיפים צעצועים מהירים ואפילו קצת אקסטרים, כאלה שנותנים להם הרגשה של גדולים. אחד המשחקים האהובים הוא ללא ספק באגי פדלים לילדים, מכונית שטוחה ונמוכה, מעוצבת כמו מכונית מרוץ ומעניקה תחושה של ספורט מוטורי בחוץ.

מכוניות המיועדות לילדים כמובן מותאמות ליכולות ולמוטוריקה שלהם, הנהיגה מתבצעת באמצעות הגה מובנה ופדלים, כאשר סיבוב מהיר של הפדלים מייצר תנועה, ממש כמו רכיבה על אופניים רק במנח ישיבה שונה. עם ההגה, כמו כל כלי רכב אחר, ניתן להוביל את  כיוון הנסיעה.

כאשר מבקשים לרכוש באגי פדלים לילדים חשוב מאוד לבחור נכון, את הדגם, הצבע ובעיקר את האיכות. בראש ובראשונה מומלץ לרכוש מחנות המתמחה במכירה של מכוניות משחק המיועדות לילדים ובני נוער, מאחר שסביר להניח שהמוצרים יהיו של מותגים בינ"ל מוכרים ואיכותיים כמו מוצרי  Hauck החברה הגרמנית המייצרת באגי לילדים. החברה מקפידה הקפדה יתרה על שימוש בחומרי גלם איכותיים ובטיחותיים, המוצרים שלהם עומדים בכל האישורים, הדרישות והתקנים הבינ"ל המחמירים בתחום, כאשר מפעלי הייצור נבדקים מספר פעמים בשנה גם ע"י  מנהלי איכות פנימיים וגם ע"י ארגונים עצמאיים (TÜV/SGS) האמונים על תקני הבטיחות.

חשוב להבין כי נהיגה בבאגי פדלים יש לה לא מעט יתרונות וערכים מוספים, מובן בנוסף להנאה ולכיף שהילדים עושים. בין יתר היתרונות ניתן למצוא:

  • עידוד יציאה של הילדים מהמסכים ומשחק באוויר הפתוח
  • פעילות גופנית, הנעת הרגליים לשם תזוזה ממריצה את הגוף, עובדת על סיבולת לב ריאה ומחזקת את שרירי הרגליים ופלג הגוף התחתון.
  • פיתוח מוטוריקה וקואורדינציה, לשם נהיגה רציפה על הנהג הצעיר לשמור על ריכוז, פיתוח חוש כיוון, יכולת לבצע כמה פעולות בו זמנית, סנכרון בין עבודת רגליים, ידיים וראייה, כל אלה יביאו אותו ליעד.
  • פיתוח אחריות, בגרות וביטחון, העובדה שהם לוקחים הגה ומנתבים את הרכב נוטעת בהם גאווה והערכה עצמית גבוהה
  • התפתחות אישית ותודעתית, הילדים נחשפים לחוקי הדרך ולמשמעות של אחריות אישית וציבורית, הם לומדים את חוקי התנועה, תמרורים והתמצאות בדרכים.

על מנת לאפשר להם ליהנות ולצבור את המיומנויות והחוויות, חשוב להתאים את סוג הרכב לאופי הילדים. כיום יש שפע של אפשרויות, דגמים, עיצובים וצבעים, ניתן להפתיע את הילד או הילדה עם מכוניות מרוץ בדגמים ספורטיביים כמו רייסר, ספידסטר, לייטנינג, טורנדו או ציקלון המגיעים בצבעים מרהיבים כירוק זוהר, שחור ואפילו ורוד, או באגי כבאית, רכב קומנדו, ניידת משטרה, טרקטור פדלים עם עגלה ועוד מגוון רחב של דגמי באגי לילדים.  

מתגלגל – המקום לרכוש באגי פדלים למכירה

חברת מתגלגל משווקת מגוון דגמים של מכוניות באגי וכן קארטינג פדלים למכירה. כל הדגמים מיוצרים על ידי החברות המובילות בענף בעולם, ועברו את בדיקות הבטיחות והאיכות הקפדניות ביותר. אתם מוזמנים להתגלגל באתר ולבחור לילדיכם את המכוניות האהובות עליהם ביותר.

לקבלת מידע נוסף וסיוע בבחירת קארטינג פדלים למכירה  אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר.

קרטינג דגם ספידסטר
דילוג לתוכן