מכונית לילדים בני 10

אם גם אתם מתלבטים איזו מתנה לרכוש עבור ילדים בני 10 ומטה, מכונית קארטינג לילדים יכולה להיות נהדרת. הרכיבה הרי, היא חלק בלתי נפרד מהילדות של כולנו. תחושת החופש הנצחית שאופפת כל ילד במהלך הרכיבה היא חוויה אותה אנו נושאים עימנו כזיכרון מתוק לאורך חיים שלמים. 

השבילים הפתוחים של גן השעשועים מספקים אתגר וסיפוק רב עם רצף של עיקולים, עליות וירידות הממלאים את האוויר בהתרגשות. במהלכה, ילדים יכולים "לברוח" מהעולם האמיתי ולשוטט בחופשיות בעולם הדמיון שלהם, תוך כדי חיזוק השרירים והנעה של כל איבר בגוף. 

הרכיבה מספקת לילדים האהובים שלנו את ההפוגה הנחוצה ממסכים, ומזמנת להם את ההזדמנות לחקור את העולם ללא הסחות דעת, בדיוק כפי שאנו חווינו אותו בעידן הפרה- דיגיטלי. היכולת לחוש את הרוח על פניהם בעודם מדוושים בהנאה מחברת אותם לטבע ומקרבת אותם לילדים אחרים השותפים למסע שלהם, יחד הם יכולים לטפס על גבעות ולחצות שבילים. 

מהי מכונית קארטינג בדיוק?

מכונית הקארטינג בנויה באמצעות מנגנון הפעלה הדומה לזה של אופניים, המצריך פעולת דיווש בפדאלים על מנת להצליח להתקדם קדימה. היא נראית ממש כמו מכונית מרוץ קטנה וכוללת הגה ובלם יד נוחים לשימוש ובטיחותיים. מושב המכונית כולל משענת גבוהה המאפשרת חווית רכיבה נוחה ובטוחה. 

מסגרת המכונית חזקה במיוחד וכיוון שמרכז הכובד בה נמוך, היא מקשה על התהפכות ונחשבת בטוחה יותר לרכיבה עבור ילדים. היא קלת משקל ומיועדת להעמסה ברכב בקלות ובנוחות. מכוניות אלו מגיעות במגוון גדלים, חלקן מתאימות לשימוש מגיל 3 שנים ואלך ואחרות מגיל 4 ומרביתן מתאימות לשימוש עד גיל 10 כך שהן מלוות ילדים במשך שנים רבות ומספקות שעות של הנאה. 

הרכיבה תורמת לבריאות ולהתפתחות ילדים

רכיבה על מכונית לילדים בני 10 ומטה טומנת בחובה יתרונות רבים. הרכיבה מסייעת בטיפוח הבריאות הכללית והרווחה הנפשית והרגשית של הילדים, תוך הנאה והתרגשות. במהלכה, ילדים מניעים את גופם ומחזקים את הכוח בידיים וברגליים שלהם, הנחוצים להם גם בתחומי חיים אחרים. הביטחון העצמי שלהם  מזנק בעת השימוש במכונית, כאשר הם מרגישים חזקים ועצמאיים. גם הקואורדינציה שלהם משתפרת תוך שילוב פעולות המצריכות תיאום בין הראייה לבין תנועות הידיים והרגליים וכן, שיווי המשקל שלהם מתפתח בעודם נדרשים לשמור על יציבה במהלך כל הרכיבה. 

 

איך לבחור את המכונית האידיאלית?

בבואכם לבחור מכונית לילדים בני 10 ומטה, אתם רוצים בוודאי לוודא שאתם רוכשים מוצר תקין, עמיד ובטוח לשימוש. חברת י.ט מסחר מכפר סבא אשר עומדת מאחורי אתר "מתגלגל", בעלת למעלה מ-20 שנות מומחיות במכירות מקוונות ומהווים מקום מצוין לרכוש בו את כלי הרכיבה לילדכם האהובים. כל המוצרים הנמכרים באתר הם בטוחים ואמינים ועמם מגיעה גם אחריות אמיתית לאחר רכישה של כל פריט. משמעות הדבר היא, שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהצוות המסור נמצא כאן בשבילכם על מנת לענות על שאלות ולפתור כל בעיה במהירות. 

כמה עולה מכונית קארטינג?

מכוניות קארטינג לילדים הופכות יותר ויותר פופולאריות בקרב הורים שרוצים לספק לילדים שלהם את חווית הרכיבה הטובה והבטוחה ביותר. המכוניות הללו מעוצבות במיוחד עבור ילדים כך שרמת הבטיחות שלהם היא גבוהה ביותר. המחיר שלהן נע בין 1,090 ש"ח ל-1,300 ש"ח, בהתאם לפונקציות שכוללת המכונית והגודל שלה. ניתן אף להזמין מכונית קארטינג – טרקטור ענקית עבור ילדים צעירים יותר, בגילאי שנתיים עד 5 שנים ועלותה 590 ש"ח. 

דילוג לתוכן