מכונית לילדים

מכונית לילדים היא צעצוע מושלם המתאים לילדים בגילאי 3-10, כך שהילד מפתח קואורדינציה ומוציא אנרגיה, תוך כדי משחק מהנה. מכונית לילדים היא גם מתנה מושלמת – כזו שבאמצעותה הילד נהנה ובמקביל מפתח יכולות היגוי והתמצאות במרחב וגם מוציא אנרגיה באופן מהנה – כל זאת באמצעות רכב חזק ובטיחותי ותוך ניתוק מה מהמסכים …
אנו ב"מתגלגל" נשמח לייעץ ולהסביר ככל שיידרש בטל'  050-7859779

מכונית לילדים בני 10

אם גם אתם מתלבטים איזו מתנה לרכוש עבור ילדים בני 10 ומטה, מכונית קארטינג לילדים יכולה להיות נהדרת. הרכיבה הרי, היא חלק בלתי נפרד מהילדות

קרא עוד »

מכונית פדלים לילדים

רוצים שהילדים יצאו מהמסכים? רכשו עבורם מכונית פדלים לילדים רכב אקסטרים המייצר תנועה והנאה בכל רגע נתון. ילדים אוהבים אקשן, אם רק תתנו להם את

קרא עוד »

אם תשאלו ילדים קטנים מה הם הכי אוהבים, סביר להניח שחלק גדול מהם יגידו שהם אוהבים מכוניות. לילדים יש איזו משיכה קוסמית לקופסת הפח על גלגלים שאנחנו מגיעים איתה ממקום למקום, ולמעשה, אם תבררו איתם, יכול להיות שרבים מהם יגידו גם, שהם רוצים להיות נהגי אוטובוס / רכבת / מכוניות מרוץ כשהם יהיו גדולים. מכיוון שהם כל כך אוהבים את זה, ומכיוון שהיום זה אפשרי, מכונית מתוך כל אותן מכוניות לילדים שקיימות היום ושמאפשרות להם להגשים את החלומות הכי פרועים שלהם – תהיה המתנה המושלמת מבחינתם, וגם מבחינתכם.

סוגי מכוניות לילדים

יש היום הרבה מאוד סוגים של מכוניות המיועדות לילדים, החל ממכוניות פלסטיק המיועדות למשחק, וכלה באותן מכוניות קארטינג מעוצבות המאפשרות לילדים ממש לשבת בהן ולנהוג בהן לאן שיחפצו באמצעות פדלים. כמובן שיש באמצע הרבה מאוד סוגים נוספים, אבל חשוב לנו להגיד כי היום מכוניות הקארטינג הן הפופולריות ביותר.

למה כדאי לקנות מכונית לילדים?

מכל הסיבות שבעולם!

  • הנאה צרופה – כפי שציינו לעיל, נסיעה במכונית היא אחת האהבות וההנאות הגדולות ביותר עבור הילדים. תנו להם לנהוג במכונית ולהרגיש כמו גדולים – והם יהיו ממש, אבל ממש – בענננים.
  • רחוק מהמסכים – כשהילדים נוסעים במכונית לילדים, ולמעשה – בכל מכונית אחרת, הם לא יושבים מול המסכים, והמשמעות היא רווח בריאותי נקי עבורם ותחושת ניצחון אמיתית עבורכם 😊.
  • קואורדינציה – כשהילדים נוהגים במכונית הם מפתחים את חוש הכיוון ואת הקואורדינציה שלהם, אפילו בלי שהם מתכוונים לכך. הם צריכים לנווט את המכונית למקום אליו הם רוצים להגיע, להימנע ממכשולים ולדעת בדיוק כמה צריך להזיז את הידיים ולאן – כדי להצליח להגיע. יופי של דרך שלא מעצבנת אותם בכלל לסייע להם ללמוד על דיוק וכיוונים.
  • פעילות גופנית – הילדים של כולנו יושבים היום הרבה מאוד שעות מול המסך, גם בגלל מצב הקורונה שנכפה עלינו אבל בעיקר בגלל העידן הטכנולוגי בו אנו חיים .התקשורת של הילדים בינם לבין עצמם נעשית דרך המסך, המשחקים דיגיטליים והיום גם הלימודים נעשים דרך המחשב, ולכן כדאי מאוד למצוא דבר מה שינתק אותם מזה. מכוניות לילדים שנקנות עבורם בהתאמה אישית לגיל ולהעדפות האישיות שלהם – מרחיקות אותם מהמסך ונותנות לעיניים ולנפש מנוחה.

כל היתרונות הללו הופכים את המכוניות המותאמות לילדים למתנה נפלאה, כזאת שמשמחת מאוד גם אותם, וגם אתכם.

מתגלגל – מכוניות לילדים שאוהבים

מתגלגל מציעה לכם מגוון דגמים של מכוניות לילדים, כשהעיקריות בהן הן מכוניות הקארטינג הפופולריות שילדים אוהבים. כל המכוניות המוצעות למכירה באתר מיוצרות על ידי החברות המובילות בעולם, והן מגיעות אליכם במשלוח עד הבית עם אחריות מלאה.

לקבלת מידע נוסף ולסיוע בבחירת מכונית לילדים הפרטיים שלכם  אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר.

 

דילוג לתוכן