מכונית פדלים לילדים

מכונית פדלים לילדים

מכונית פדלים לילדים – מתנה שמשאירה זכרונות לחיים

אם אתם נמנים עם אותם הורים שקשה להם לראות את הילדים כל הזמן מול המסכים ורוצים לגרום להם לעשות משהו אחר שיעשיר אותם מבחינה פיזית ומוטורית וכמובן שגם בהרבה חוויות – מכונית פדלים לידלים היא הפתרון.

מהי בדיוק מכונית פדלים?

מכונית פדלים לילדים היא מכונית משחק עם פדלים, אשר מאפשרת לילדים לשבת בתוכה ולנהוג (רצוי בשטח פתוח כמובן). מכונית כזאת מהווה אטרקציה מדהימה עבור הילדים, שכן יש להם שליטה מלאה במכונית והם יכולים לנהוג בה ממש כמו גדולים.

מה אתם מרוויחים מזה?

המון!

פעילות גופנית של הילדים – כולנו מבינים את החשיבות הרבה של ביצוע פעילות גופנית. בעידן המסכים שבו אנחנו חיים, משך הזמן בו כולנו, והילדים שלנו בעיקר, מבצעים פעילות גופנית – ירד פלאים. רכישת מכונית פדלים לילדים תגרום להם לא רק לצאת מהמסכים אלא גם לפדל בהנאה, וכך תתרום להתחזקותם הגופנית הכל כך חשובה.

התפתחות מוטורית – היכולת לפדל היא יכולת נרכשת, ועל מנת לרכוש אותה צריך וחשוב להתאמן. נסיעה במכונית פדלים המותאמת לגובהם וליכולותיהם של הילדים, מכינה אותם ליום בו יעלו על אופניים עם או בלי גלגלי עזר, והופכת את תנועת הפידול להרבה יותר קלה ויעילה.

פיתוח חוש הכיוון – כשהילדים נוהגים לבד הם לומדים דרך חוויה גם איפה שמאל ואיפה ימין, גם הערכת מרחק וגם התמצאות במרחב, כך שרכישת מכונית פדלים לילדים מפתחת אותם מהרבה מאוד בחינות חשובות לחיים.

הנאה – תכניסו מכונית עם פדלים לילדים לכל בית שיש בו ילדים, ותראו איך העיניים שלהם בורקות פתאום. ילדים אוהבים מכוניות, בטח כאלה שהם יכולים לנהוג בהן בעצמם, ולא משנה אם הם בנים או בנות.

לאור כל זאת, אם אתם מחפשים מתנה עבור הילדים שלכם, שקודם כל תתרום הרבה מאוד חוויות לזיכרונות הילדות שלהם ובד-בבד תהיה יעילה גם עבורכם – מכונית פדלים לילדים היא התשובה המושלמת עבורם – ועבורכם.

 

מתגלגל לשירותכם

אצלנו באתר מגלגל תוכלו למצוא מבחר גדול של מכוניות עם פדלים לידלים, ביניהן כאלה המתאימות עד גיל 10. כל המכוניות שבאתר מיוצרות על ידי החברות המובילות בעולם, עברו בדיקות תקינות ובטיחות קפדניות ומגיעות עם אחריות מלאה – אליכם עד הבית.

לקבלת מידע נוסף אודות מכונית פדלים ולהזמנות צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לתת לכם שירות.

מכונית פדלים הוריקן
דילוג לתוכן