קארטינג פדלים לילדים

אם אתם מחפשים את המתנה המושלמת לילדים שלכם, או שאתם פשוט מעוניינים שתהיה להם תעסוקה מאתגרת ומלהיבה גם כשהם נמצאים בבית – אתם צריכים קארטינג פדלים.

מהו קארטינג פדלים?

מכונית קארטינג פדלים היא מכונית מעוצבת מותאמת לילדים, אשר ננהגת באמצעות הגה מובנה ופדלים. על מנת להתקדם הילדים צריכים לבצע עם הרגליים את התנועה הסיבובית המוכרת לנו מרכיבה על אופניים וכמובן – לכוון את ההגה למקום הרצוי. באמצעות המכונית הילדים מתאמנים בכל מה שקשור למוטוריקה, מפתחים את חוש הכיוון ונהנים מהעובדה שהם נוהגים במכונית בעצמם.

למה דווקא קארטינג פדלים?

דווקא מכונית קארטינג בגלל הרבה מאוד סיבות:

  • כי מדובר ברכב משחק לילדים שהוא מתנה מקורית במיוחד.
  • כי מדובר במכונית בעיצוב ספורטיבי מגניב, שתמיד מושך את הילדים.
  • כי מכונית קארטינג לילדים מאפשרת להם לתרגל באופן מאוד בטיחותי את הדיווש בפדלים ומכינה אותם לרכיבה על אופניים כשיהיו גדולים יותר.
  • כי קארטינג פדלים גורם לילדים לעשות קצת פעילות גופנית, דבר שמאוד חסר להם בעידן המודרני.
  • כי מדובר במוצר אשר יגרום להם לצאת קצת מהמסכים…

איך בוחרים קארטינג פדלים לילדים?

האמת היא שזה לא פשוט. יש מגוון כל כך רחב של מכוניות קארטינג פדלים – שהבחירה מאוד קשה. למרות זאת, יש כמה קריטריונים חשובים שכדאי לבחור לפיהם:

  • בטיחות – חשוב מאוד לבחור מכונית המיוצרת על ידי חברה מובילה המתחייבת לבטיחות ומספקת את המכונית באחריות מלאה. יש לבחון בצורה מדוקדקת את חוזק השלדה ולוודא שהיא מסוגלת לשאת את משקל הילד או הילדה.
  • עיצוב – כמובן שהעיצוב של המכונית הוא פרמטר שיהיה חשוב מאוד לילד, וכדאי להתחשב בו. יש היום מכוניות במגוון רחב של עיצובים – דגם כבאית, דגם ספידסטאר, דגם במבל בי מהסרט טרנספורמרס (רובוטריקים) ואפילו דגם באטמוביל – לחובבי ספיידרמן. יש כמובן עוד הרבה מאוד עיצובים, ואם רוצים שהילדים באמת ישתמשו במכונית – כדאי וחשוב להתחשב ולרכוש את הדגם המועדף עליהם.
  • מחיר – כמובן שמחיר הוא שיקול חשוב בבחירת קארטינג פדלים, אם כי ברוב המוחלט של המקרים מדובר בהשקעה משתלמת במיוחד. כדאי לבצע סקר שוק ולבחור במוצר בטיחותי המגיע עם אחריות מלאה ושמחירו נמצא בטווח המחירים של מכוניות בסגנון דומה.

 

מתגלגל לשירותכם

חברת מתגלגל משווקת מכוניות קארטינג פדלים במגוון עיצובים המתאימות לילדים עד גיל 10. כל המכוניות מיוצרות על ידי חברות מובילות בענף, עברו בדיקות קפדניות ועומדות בכל תקני האיכות והבטיחות.

אם אתם מתלבטים וצריכים סיוע בבחירת המכונית המתאימה לתקציב ולילדים שלכם – אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים או ליצור קשר טלפוני, ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

נסיעה טובה ובטוחה שתהיה!

קארטינג לילדים
דילוג לתוכן